Меню Закрити

Чергова відеозустріч з провідними радіологами Європи

“Інші хвороби не припиняються – як ми підтримуємо наші послуги візуалізації?”, організована Європейським Товариством Радіології, проходитиме 8 квітня о 18.00(Streaming starts on April 8, 2020 | 17:00 CEST).
Ця відеозустріч проводитиметься у співпраці з Міжнародним агентством з атомної енергії (МАГАТЕ) та Міжнародним товариством радіології (ISR). З вступним словом на неї виступить доктор Мей Абдель-Вахаба, директор відділу з питань здоров’я людини МАГАТЕ.
Проф. Марі-П’єр Ревель, професор радіології з Парижа, Франція, представить нещодавно опубліковані поради від ESR та Європейського товариства торакальної томографії (ESTI) під назвою «Пацієнти COVID-19 та відділення радіології». Професор Ревел висвітлить досвід Франції щодо питань практичного використання обладнання для візуалізації в умовах пандемії та надання послуг з радіологічної візуалізації пацієнтам, які не хворіють на COVID-19. Надаючи погляди та досвід Іспанії з цих важливих міркувань, до нас приєднається професор Марсело Санчес Гонсалес, професор радіології з Барселони, Іспанія.
Модератором цієї зустрічі буде другий віце-президент ESR, доктор Едріан Брейді з Корка, Ірландія.

Зареєструватися на захід можна за посиланням

https://connect.myesr.org/course/other-illness-does-not-stop-how-do-we-maintain-our-imaging-services/

Читайте також

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x