Меню Закрити

УВАГА! Конкурс «Опановуємо томосинтез»

Всеукраїнська асоціація оентгенологів та Центр рентгенівських технологій АРУ за підтримки групи компаній «ТЕЛЕОПТИК» оголошує конкурс «Опановуємо томосинтез», який проводитиметься з 10 квітня по 30 червня 2020 року.

УМОВИ КОНКУРСУ

У конкурсі можуть брати участь всі , хто працює на рентгенівських системах з режимом томосинтезу. Для цього потрібно заповнити анкету, що розміщено нижче.

На конкурс можна подавати дослідження, виконані в період з 10 квітня по 30 червня 2020 року.

На кожне дослідження, що подається на конкурс, учасник надає наступну інформацію: дата виконання дослідження, анамнез пацієнта, підстава для виконання томосинтезу, технічні параметри виконання дослідження (прискорювальна напруга – кВ та кількість електрики – мАс), висновок, номер дослідженні у базі даних. Якщо до томосинтезу виконувалася рентгенографія, то надати зображення та номер цього дослідження у базі даних.

В кінці кожного місяця, протягом яких проводитиметься конкурс, експерти Центру рентгенівських технологій збиратимуть та анонімізуватимуть подані на конкурс дослідження, після чого передаватимуть їх журі конкурсу.

Конкурс проводитиметься у двох номінаціях «Цікавий клінічний випадок» та «Якісне дослідження». Підсумки конкурсу підводитимуться щомісячно в останній день місяця та розміщуватимуться на сайті ВАР у перші дні наступного місяця. 

Переможці у кожній номінації отримуватимуть винагороду у розмірі 300 грн.  30 червня, крім переможців місяця, будуть визначені загальні місця у конкурсі. За зайняте загальне перше місце учасник отримає додатково 700 грн., за друге – 400 грн. та за третє – 200 грн. 

ВСІ учасники конкурсу матимуть  заохочувальний призи за ВСІ надані дослідження у розмірі 50 грн. за кожне дослідження.

0

Автор публікації

4
Коментарі: 12Публікації: 133Реєстрація: 29-04-2019

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю