Меню Закрити

Вийшов з друку 2-й том підручника «Променева діагностика»

 Променева діагностика: [В 4 т.] / Коваль Г.Ю., Мечев Д.С., Мірошниченко С.І., Шармазанова О.П. та ін./За ред. Г.Ю. Коваль.— К.: Медицина України: Т. І. —  2018.— 302 с.: іл. ISBN 978-617-7769-00-1

                                                                                          Т.2. — 2020. — 768 с.

Пропонований підручник з променевої діагностики на сьогодні не має аналогів ні у вiтчизнянiй лiтературi, ні в літературі післярадянських країн. Нагальна потреба його для підготовки променевих діагностів сприяла третьому перевиданню, яке суттєво доопрацьовано та доповнено порівняно з попередніми виданнями (1998 р., 2009 р.). 

Змінено його будову у вигляді чотиритомника: І том присвячено медичній фізиці, ІІ — променевій діагностиці захворювань голови, ІІІ — патологічним процесам скелета, ІV — захворюванням внутрішніх органів. Кожному розділу променевої діагностики передує променеві анатомія та семіотика. Особливу увагу приділено діагностиці травми мирного і військового часу та диференціальній діагностиці патологічних процесів. Відповідно до нозологічних форм захворювань представлено алгоритм променевих досліджень (РГ, КТ, МРТ, УЗД і радіонуклідних). 

Значно розширено та покращено ілюстративний матеріал. Для радiологiв — фахівців з рентгенології, комп’ютерної томографії, радiонуклiдної, магнiтно-резонансної та ультразвукової дiагностики, а також терапевтів, фтизiатрiв, хiрургiв, ортопедiв-травматологiв, урологів, акушерiв-гiнекологiв та інших.

Авторський колектив представлено провідними фахівцями з променевої фізики і променевої діагностики кафедр радіології і променевої діагностики Національної медичної академії післядипломної освіти (НМАПО), кафедри променевої діагностики Харківської медичної академії післядипломної освіти (ХМАПО) та іншими провідними фахівцями Києва, Львова, Вінниці тощо.

Вартість:

1 том350 грн.
2 том550 грн.
Комплект 1-2 том800 грн.

Замовити видання можна

за тел. 0444852774, 0443884273

або за електроною адресою medicine_ukraine@ukr.net

Читайте також

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x