Меню Закрити

Святкуємо Міжнародний день радіології 8 листопада разом з всією радіологічною спільнотою!

Українські радіологи вже традиційно на честь міжнародних радіологічних свят провели науково-практичні конференції в Яремче

Всеукраїнська асоціація рентгенологів та Українська асоціація рентген-лаборантів та радіологічних технологів на честь міжнародних радіологічних свят провели 7-8 листопада в Яремче у конференц-залі учбової бази івано-франківського національного медичного університету 2 заходи:

1. Конференцію  «Як забезпечити якість та безпеку радіологічної візуалізації», який проходитиме (7 листопада) для рентген-лаборантів та радіологічних технологів

2. Конференцію «Променева діагностика спортивних травм кінцівок» (8 листопада) для радіологів, лікарів загальної практики, сімейних лікарів, всіх лікарів, хто працює у закладах первинної медико-санітарної допомоги та у закладах спортивної медицини. 

Як і минулого року, спільно відмітити свої професійні свята приїхало близько 200 рентгенологів та рентген-лаборантів з 9 регіонів країни. Конференції пройшли за підтримки українських виробників цифрового рентгенівського обладнання «ТЕЛЕОПТИК» та «МЕДАПАРАТУРА».

Відкрили святкові радіологічні заходи 7 листопада виконуючий обов’язки директора івано-франківського обласного департаменту охорони здоров’я Чемний Володимир Зеновійович, головний обласний експерт з радіології, президент Української асоціації рентген-лаборантів та радіологічних технологів Кметюк Володимир Михайлович та президент Всеукраїнської асоціації рентгенологів професор Шармазанова Олена Петрівна. Вони привітали учасників заходів та побажали всім успішної роботи та приємного перебування на Прикарпатті.

В програму святкових конференцій було включено 24 доповіді, а саме

«Роль рентген-лаборантів та радіологічних технологів в забезпеченні якості променевої діагностики» (Шармазанова О. П., Харків), «Деонтологічні аспекти в роботі рентген-лаборантів» (Кметюк В.М., Івано-Франківськ), «Щодо безпеки радіологічних досліджень» (Коваленко Ю.М., Київ), «Особливості рентгенодіагностичних досліджень в педіатрії» (Уріна Л.К., Київ), «Секрети професіоналізму в цифровій рентгенографії» (Балашов С.В., Київ), «Деякі укладки при рентгенологічному дослідженні кісток та суглобів» ( Дьолог М.І.,  Тячів), «Сучасні вимоги до планування МРТ досліджень» (Омельченко О.М., Київ), «Особливості застосування контрастних речовин у променевій діагностиці» (Кметюк В.М., Івано-Франківськ), «Методика проведення КТ-дослідження пацієнтам із підозрою на онкологічну патологію» (Горошенко О.В., Бершадська О. І, Кропівницький), «Вплив сучасних технологій на безпеку пацієнтів та персоналу при рентгенологічних дослідженнях» (Коваленко Ю.М., Київ), «Ультразвукова діагностика травм кінцівок у дітей» (Уріна Л.К., Київ), «Спортивні травми: актуальність, частота, прогностичне значення. Діагностичні настанови радіологам» (Сулима В.С.,  Івано-Франківськ), «Використання томосинтезу при діагностиці травматичних ушкоджень» (Уріна Л.К., Київ),

«Можливості підвищення якості та доступності рентгенодіагностики:                     організаційні та технологічні аспекти» (Коваленко Ю.М., Балашов С.В., Київ), «Патологічна перебудова кісток у спортсменів» (Шармазанова О.П., Харків), «МР-діагностика синдрому пахових болів у професійних футболістів» (Негря Н.М., Омельченко А.В., Київ), «Променева діагностика гострих травм зон росту кісток у юних атлетів» (Літинська Ю.М., Бербець К.І., Київ), «Роль МРТ в діагностиці хронічних травм зон росту кісток у юних атлетів» (Літинська Ю.М., Бербець К.І., Київ), «Променева діагностика травм надп’ятково-гомілкового суглоба у дітей» (Агій В.І., Ужгород), «Променева діагностика розсікаючого остеохондриту та МР-оцінка змін після хірургічного лікування» (Бербець К.І., Літинська Ю.М., Скорохода А.О., Нікіфорова І.М., Київ), «Променева діагностика остеохондропатій у дітей» (Дзюбінський Я.С., Івано-Франківськ),

«МР-діагностика патології кульшового суглоба у спортсменів» (Негря Н.М., Омельченко А.В., Київ), «Сучасні можливості променевої візуалізації травм кінцівок» (Омельченко О.М., Київ).

На початку Міжнародного дня радіології, який цього року присвячений радіологічній візуалізації спортивних травм, учасники конференцій зробили колективне фото та відправили його на сайт IDoR (International Day of Radiology): 

https://www.facebook.com/search/top/?q=international%20day%20of%20radiology&epa=SEARCH_BOX

Дуже приємно та символічно, що на цьому фото разом з радіологами завідувач кафедрою травматології та ортопедії івано-франківського національного медичного університету професор Сулима Вадим Станіславович (на фото у першому ряду поруч з професором Щармазановою О.П.), який привітав учасників конференції з святом та прочитав цікаву лекцію, присвячену спортивним травмам. 

https://www.facebook.com/internationaldayofradiology/posts/1722587047874624

Обидва дні після закінчення лекцій учасники святкових заходів мали можливість поспілкуватись з колегами у неформальній обстановці, насолодитись чудовими карпатськими краєвидами і досхочу надихатись чистим гірським повітрям.

При підведенні підсумків проведених заходів було висловлене побажання, щоб наступного року на початку листопаду всі знову зустрілися в Яремче. 

Для покращення проведення святкування Міжнародного дня радіології організатори заходів будуть вдячні їх учасникам, а також всім бажаючим за зауваження, побажання та пропозиції:

Відскануйте мобільним телефоном QR-code.

Або натисніть тут щоб перейти до форми.

Читайте також

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

5 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анжеліка
Анжеліка
3 роки тому

Променева діагностика спортивних травм кінцівок – а можна детальніше? Що саме буде розглядатися 8.11? УЗД, КТ, МРТ, рентген… можна саму програму, якщо є така

Ірина
3 роки тому

Добрий день.
Оплата реєстраційного внеску на місці? Я правильно розумію?

Bulavuk
Bulavuk
3 роки тому

Доброго дня
Я зареєструвалась,але мені не прийшло підтвердження на пошту..це проблема? І ще одне питання – я інтерн,не учасник ВАР,чи можливо мені отримати сертифікат?? Дякую

5
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x