Меню Закрити

Школа цифрових технологій з променевої діагностики остеопорозу

Заходи проведено, навчання триває

  18 грудня у Києві пройшла Школа цифрових технологій «Променева діагностика остеопорозу», яка завершила цьогорічну програму заходів Всеукраїнської асоціації рентгенологів з підвищення професійного рівня спеціалістів. Особливістю Школи було те, що прочитати лекції на неї було запрошено провідних спеціалістів з діагностики остеопорозу із Інституту геронтології імені Д. Ф. Чеботарьова НАМНУ професора Григор’єву Н.В. та д.мед.н. Бистрицьку М.А., а також  доцента кафедри педіатрії № 1 НМУ імені О.О. Богомольця д.мед.н. Балацьку Н.І. До програми Школи було включено лекції «Системний остеопороз: сучасний погляд на діагностику та лікування» (Григор’єва Н. В., Київ), «Променеві методи діагностики остеопорозу» (Шармазанова О.П., Yaaich M.M., Харків), «Рентгенівська денситометрія в клінічній практиці» (Бистрицька М. А., Київ), «Кісткова тканина у дітей в нормі та при травматичних ушкодженнях» (Шармазанова О.П., Романовська К.Б., Харків), «Особливості проведення та інтерпретації денситометрії у дітей» (Балацька Н. І., Київ), «Метрологічні питання в рентгенівській денситометрії» (Коваленко Ю.М., Київ), «Можливості томосинтезу в діагностиці структури кісткової тканини: технологія і клінічне використання» (Мірошниченко С.І., Шармазанова О.П.,  Київ- Харків) та «Остеопороз при ендокринних захворюваннях» (Уріна М.О., Шармазанова О.П., Київ-Харків). І хоч із-зі карантинних обмежуючих заходів в залі було лише дванадцять слухачів, кожна доповідь активно обговорювалася, що свідчить про цікавість включених до програми Школи питань. При підведенні підсумків було висказано побажання провести у наступному році спільний науково-практичний захід, оскільки такі заходи виходять більш цікавими та корисними для всіх сторін. Враховуючи на численні запити рентгенологів про заочну участь у Школі, всі лекції було записано і тепер є можливість заочної участі у неї.

    Бажаючі взяти заочну участь у Школі цифрових технологій «Променева діагностика остеопорозу»  можуть зареєструватися, сплатити реєстраційний внесок, надіслати копію квитанції до оргкомітету на адресу aru-ua@ukr.net і отримати доступ до відеоматеріалів Школи. 

Після перегляду не менше 50% учбового матеріалу учаснику буде виписаний та надісланий на електронну адресу сертифікат.

Реєстраційний внесок для участі в курсах онлайн складає

для членів ВАР: 200, 0 грн.

інтерни: 150,0 грн. (разом з квитанцією потрібно надіслати документ, який підтверджує ваше навчання в інтернатурі)

інші: 300,0 грн.

Реєстраційний внесок потрібно перерахувати на розрахунковий рахунок  ГО «Всеукраїнська асоціація рентгенологів:

Код ЄДРПОУ 33946415

р/р UA743052990000026006020115983

 в ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”

МФО 321842

Отримувач платежу – Громадська організація «Всеукраїнська асоціація рентгенологів»

Призначення платежу – благодійний внесок на виконання ВАР статутних завдань

Після реєстрації та сплати реєстраційного внеску прохання скан квитанції надіслати на електронну адресу aru-ua@ukr.net

Нагадуємо що бажаючі можуть взяти заочну участь і у 25-х курсах УШБПОвР ім. проф. М.І. Спузяка «Променева діагностика найчастіших захворювань»

Читайте також

5 2 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x