Меню Закрити

У Тячеві пройшла Школа цифрових технологій

     16-17 жовтня у Тячеві в готелі “Оксана” пройшла Школа цифрових технологій «Радіологічна візуалізація в ранній діагностиці новоутворень», організована Всеукраїнською асоціацією рентгенологів (ВАР), Центром рентгенівських технологій (ЦРТ) АРУ та Видавниче-інформаційним центром «Медицина України». Цього разу вона була присвячена ранній діагностиці новоутворень. Участь у Школі взяли участь понад 30 радіологів з 8 регіонів України. Протягом двох днів учасники Школи слухали лекції та майстер-класи з променевої діагностики раку шлунку, грудної залози, колоректального раку, пухлин опорно-рухового апарату та  м’яких тканин. Слухачі отримали також інформацію щодо необхідності профілактичних рентгенологічних досліджень органів грудної клітки та забезпечення їх ефективності, зокрема, за рахунок використання цифрової технології візуалізації, телерентгенології та штучного інтелекту. Проводити заняття до Тячева приїхали провідні спеціалісти з Херсона, Києва та Харкова на чолі з президентом ВАР професором Шармазановою О.П.

     Вже традиційно Школа пройшла за підтримки компанії «Телеоптик», але цього року партнером заходу стало також товариство «Мевіз-плюс», яке об’єднує кілька медичних центрів. Організатори щиро вдячні Бачинському М.В., який не тільки ініціював партнерство компанії «Мевіз-плюс» у заході, але й забезпечив та особисто проконтролював участь у Школі радіологів з її медичних центрів, які знаходяться, зокрема, у Тернополі та Ужгороді. 

Враховуючи на складну епідемічну ситуацію в країні, лекторська група та секретаріат Школи для зменшення інфекційних ризиків після закінчення занять пройшли двогодинну дезінфекцію у камері з високою температурою та гарячому сольовому розчині.  

Організатори Школи щиро вдячні всім, хто взяв участь у її підготовці та проведенні, а також всім, хто знайшов можливість приїхати до Тячева у цей непростий час!

Сподіваємося, що і святкування 125-ої річниці відкриття рентгенівських променів 6-7 листопада в Яремче також відбудеться за планом! До нових зустрічей!

Під час проведення школи
Після дезінфекційних робіт

Читайте також

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x