Меню Закрити

Школа “Опановуємо томосинтез” відбулася

3 жовтня в Києві у поліклініці Дитячої клінічної лікарні №3, де вже 20 років використовують цифрову технологію візуалізації рентгенівських зображень та 2.5 роки – рентгенівський томосинтез, пройшла Школа цифрових технологій «Опановуємо томосинтез». Школа була організована Центром рентгенівських технологій (ЦРТ) АРУ разом з Видавниче-інформаційним центром «Медицина України» за підтримки Всеукраїнської асоціації рентгенологів (ВАР). Не зважаючи на обмежену кількість учасників, пов’язану з адаптивним карантином, у заході прийняли участь не тільки кияни, але й представники Львівської, Черкаської, Полтавської, Харківської та Донецької областей.

Відкрила Школу президент Всеукраїнської асоціації рентгенологів професор Шармазанова О.П. Про технічні особливості томосинтезу, його переваги та обмеження розповіли учасникам Школи керівник ЦРТ АРУ академік Академії наук вищої школи професор Мірошниченко С.І. та його заступник кандидат технічних наук Коваленко Ю.М. З досвідом клінічного використання томосинтезу познайомила слухачів експерт ЦРТ АРУ Уріна Л.К. Разом з експертом ЦРТ АРУ кандидатом технічних наук Балашовим С.В. для учасників Школи вона провела майстер-класи з виконання томосинтезу та аналізу отриманих результатів. 

При підведенні підсумків всі учасники Школи оцінили її найвищим балом та відзначили доцільність проведення таких навчальних заходів.

Дякуємо всім, хто взяв участь у проведеній Школі, та сподіваємося на нові зустрічі на наступних заходах ВАР та ЦРТ АРУ!

Наступна Школа цифрових технологій проходитиме у Тячеві (Закарпатська область) 16-17 жовтня і буде присвячена первинній променевій діагностиці онкологічних захворювань.

Запрошуємо до участі!

Читайте також

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x