Меню Закрити

Виїзні практичні заняття Школи медичної радіології

27-28 вересня 2019 року Центр рентгенівських технологій АРУ (ЦРТ АРУ) в рамках Школи медичної радіології за підтримки Всеукраїнської асоціації рентгенологів та групи компаній «Телеоптик» провів виїзні практичні заняття на цифровому рентгенодіагностичному та ультразвуковому обладнанні. 

https://www.facebook.com/ua.doctor/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARAeRfZ8EqYoqdgzvvqAiZX_N2fHwWsx8fSNR8ueJj8p6hpnDbV5l2PND9DriL2Q3UAnNjpvxH8MXsqN

27 вересня учасники занять, група молодих радіологів та студентів медичних вузів, відвідали університетську клініку в Івано-Франківську, де експерти ЦРТ АРУ познайомили їх з цифровою базовою рентгенографічною системою КРДЦ-02-АЛЬФА.

27 вересня. В університетській клініці Івано-Франківського державного медичного університету

28 вересня заняття проходили в медичних центрах м.Тячів. Спочатку учасники заходу в медичному центрі «ВІЗІОН» познайомилися з роботою на легкому цифровому рентгенодіагностичному комплексі КРДЦ-03-АЛЬФА та цифровому мамографі МАММО-МТ-АЛЬФА та могли впевнитися в безпеці рентгенодіагностики, оскільки разом з експертами ЦРТ АРУ провели дозиметричні вимірювання на робочих місцях персоналу.

Після цього у медичному центрі «УЛЬТРАМЕД» молоді радіологи познайомилися з роботою на ультразвуковому сканері MyLab50. Всі охочі спробували себе в ролі добровольця та пройшли рентгенографічне чи ультразвукове дослідження.

В проміжках між заняттями та після їх закінчення учасники заходу мали можливість насолоджуватися краєвидами Карпат, відмітитись у географічному центрі Європи та трохи оздоровитися.

Сподіваємося, що молоді радіологи під час виїзних занять отримали не тільки нові знання, але й незабутні враження від Карпат та від спілкування з провідними радіологами Закарпаття.

У медичному центрі “ВІЗІОН

В медичному центрі “УЛЬТРАМЕД”

В проміжках між заняттями та після їх закінчення

Читайте також

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x