Меню Закрити

Особливості участі спеціалістів у заходах ВАР у 2022 році

Шановні колеги!

Інформуємо Вас, що Всеукраїнську асоціацію рентгенологів (ВАР) включено до списку провайдерів балів безперервного післядипломного розвитку (БПР) за номером 95.

Для зменшення контактів під час проведення заходів та підтримки курсу керівництва країни на загальну цифровізацію і зменшення використання пластикових пакетів ми переходимо до цифрових технологій і у проведенні фахових заходів.

Ми пропонуємо користуватися електронною програмою заходів, яку можна буде завантажити на сайті ВАР напередодні їх проведення. Так, програму 27-х курсів УШБПОвР ім. проф. М.І. Спузяка «Променева діагностика травм кістково-суглобової системи» вже можна завантажити за посиланням

Відеоматеріали всіх запланованих заходів буде розміщено на Ю-туб каналі ВАР. Для можливості дистанційної участі спеціалістів у заході планується організувати їх пряму трансляцію на Фейсбуці. 

Проте слід взяти до уваги, що для отримання балів безперервного розвитку (БПР) необхідна електронна реєстрація на захід! Крім того, протягом трьох днів після його завершення учасникам необхідно на сайті ВАР пройти тестування по матеріалам проведеного заходу і дати не менше 75% правильних відповідей. Доступ до питань надаватиметься зареєстрованим учасникам наступного дня після завершення заходу. Через три дні після проведення заходу його організатори мають подати всі його матеріали та списки учасників до Центру тестування МОЗ, тому заочна участь в ньому буде неможлива! Слід також зауважити, що оскільки в теперішній час Центр тестування МОЗ перевантажений, то сертифікати з балами БПР приходитимуть учасникам заходів з затримкою.

Закликаємо вас у цьому році заздалегідь планувати участь у заходах ВАР, план яких на 2022 рік можна переглянути за посиланням https://www.uarctmrt.org/zaproshuyemo-do-uchasti-v-zahodah-var-u-2022-roczi/

Читайте також

5 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x