Меню Закрити

Центру рентгенівських технологій Асоціації радіологів України – 25 років

Цього року виповнюється 25 років Центру рентгенівських технологій (ЦРТ) АРУ, який було створено 14 жовтня 1998 року. Він об’єднав зусилля науковців, інженерів та медиків у впровадженні в країні цифрової рентгенодіагностики. ЦРТ було створено за ініціативою Головного управління медичних проблем аварії на ЧАЕС і радіаційного захисту населення МОЗ України, Асоціації радіологів України  та ІВО “Медицина України”. Він являє собою громадський науково-консультативний, експертний та методичний орган для вирішення проблем переоснащення та покращення матеріально технічної бази рентгенівської служби лікувально-профілактичних закладів відповідно до Закону України “Про захист людини від дії іонізуючого випромінювання” і об’єднує радіологів із спеціалістами з розробки, виробництва та експлуатації рентгенівської техніки. 

Ми щиро дякуємо всім, хто протягом цих 25 років був разом з ЦРТ АРУ та підтримував його діяльність і сподіваємося на подальшу співпрацю!!

Ми запрошуємо бажаючих до співпраці з Центром рентгенівських технологій, яка, сподіваємося, буде корисною і приємною!

Детальніше про Центр рентгенівських технологій АРУ та його діяльність читайте на його сторінці

14 жовтня 1998 р. Організаційне засідання щодо створення Центру рентгенівських технологій АРУ у Державній науковій медичній бібліотеці  в Києві

Читайте також

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x