Меню Закрити

Час діяти!

Не втрачайте свій шанс!

Вчора ми розмістили на сайті інформацію щодо отриманих пропозицій від фірм, в яких вони пропонують поставку на безоплатній основі професійної робочої станції радіолога з відповідним спеціальним програмним забезпеченням та доступ до «хмарного» сервісу для дистанційного опису досліджень та надання консультацій.

За добу лише п’ятьох рентгенологів зацікавили ці пропозиції. Зрозуміло, що ми зараз живемо у час жорстоких випробувань і у вас є більш важливі справи. Але  це й час унікальних можливостей, коли кожний може отримати свій шанс, щоб зробити крок у своєму професійному зростанні та вийти на новий рівень професійних можливостей.

Можливо, надані пропозиції дозволять вам безоплатно отримати професійну робочу станцію рентгенолога, тобто необхідний вам професійний інструмент для дистанційного заробляння грошей. Це, мабуть, те саме, якщо на певних умовах вам безоплатно б надали у користування «євробляху» для таксування. Вас ніхто не примушує щось підписувати, ви можете від всього відмовитися.Проте, навіть якщо зараз ви сидите на дієті, це не забороняє вам переглядати меню.

Зараз зручний час, щоб почати свою справу, наприклад, стати рентгенологом-підприємцем та отримати нові можливості для отримання оплати своєї праці. Позитивні приклади роботи рентгенологів-підприємців в Україні є. Зараз можна не тільки на найкращих умовах отримати банківський кредит, але й на пільгових умовах придбати рентгенівське обладнання. Процедурареєстрації підприємництва займає сьогодні менше півгодини.

Якщо Ви хочете стати рентгенологом-підприємцем, але не знаєте, що для цього потрібно, напишіть нам на адресу aru-ua@ukr.net. Ми з Вами зв’яжемося, дамо необхідну інформацію і відповімо на Ваші питання.

Також інформуємо, що Всеукраїнська асоціація рентгенологів в черговий раз звернулася до Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров’я щодо спрощення дозвільної процедури для використання рентгенодіагностики.

Сподіваємось, що в умовах війни керівництво країни почує наше посилання, що рентгенологи мають займатися діагностикою, а не підготовкою зайвих документів.

В теперішній час потрібно діяти! Не упускайте свій шанс!

Читайте також

5 2 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x