Меню Закрити

Ювілейні 25-ті курси Української школи безперервної післядипломної освіти в радіології відбулися

      17-18 вересня в Одесі пройшли 25-ті ювілейні курси Української школи безперервної  післядипломної освіти в радіології ім. проф. М.І. Спузяка (УШБПОвР). До останніх днів багато хто сумнівався, що, зважаючи на ситуацію с карантином, вони відбудуться. Але організатори курсів – Всеукраїнська асоціація рентгенологів (ВАР) та Видавниче-інформаційний центр «Медицина України» – були впевнені, що все буде добре. Дійсно, коронавірус вніс певні особливості в проведення цих курсів: обмеження кількості учасників та збільшення відстаней між ними у залі, наявність санітайзерів та масок, вимірювання температури і таке інше, – але не завадив їх проведенню.

      До Одеси приїхало понад 70 рентгенологів з 16 регіонів України. Перед початком курсів було проведено коротке пленарне засідання, присвячене 15-річчю ВАР та 10-річчю УЩБПОвР, на якому президент ВАР професор Шармазанова О.П. розповіла про історію Асоціації та Щколи. Учасники курсів хвилиною мовчання вшанували пам’ять професорів Спузяка М.І., Мечева Д.С., Кіношенка Ю.Т. та Рогожина В.О., які брали активну участь у створенні і роботі ВАР та УШБПОвР. Всі заплановані програмою курсів доповіді та майстер-класи відбулися, в тому числі і онлайн презентації запрошених закордонних лекторів – професора 

Mannudeep Kalra з Бостона (США) та Cem Calli з Ізміра (Туреччина), завдяки чому курси отримали статус «з міжнародною участю». Коли на заключному засіданні президент ВАР професор Шармазанова О.П. попросила оцінити проведені курси за п’тибальною шкалою, то більшість присутніх проголосувало за п’ятірку і ніхто не підняв руку за двійку. Тобто можна вважати, що 25-ті курси УШБПОвР пройшли успішно і всі отримали від них позитивне враження.

       Організатори курсів щиро подякували всім, хто взяв участь у курсах: доповідачам за цікаві та змістовні презентації, а закордонним лекторам ще за бажання бути разом з українськими радіологами в умовах пандемії і ділитися з ними своїми знаннями, а також за новий статус курсів; спонсорам – компаніям «Телеоптик», «Укрмедексперт» та «Геосантріс» – за підтримку курсів; учасникам за те, що приїхали до Одеси, не зважаючи на адаптивний карантин, – та висловили надію, що всі заплановані на друге півріччя заходи ВАР відбудуться за планом.

      Всім зареєстрованим учасникам курсів, хто не зміг приїхати до Одеси, а також тим, хто зареєструвався на заочну участь у курсах, наступного тижня буде надано доступ до відеозапису курсів.

Читайте також

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x