Меню Закрити

Традиційна зустріч рентгенологів в Яремче, присвячена Міжнародному дню радіології

        Сьогодні в Яремче успішно завершила свою роботу  дводенна фахова (тематична) школа «Променева діагностика в онкології», присвячена Міжнародному дню радіології (8.11). Вона проходила у конференц-залі готельного комплексу «Карпатські зорі» в Яремче. Понад 150 рентгенологів, рентген-лаборантів та спеціалістів з ультразвукової діагностики із 18 регіонів України приїхало на останній плановий захід ВАР цього року. Завдяки організації прямої трансляції школи на сторінці ВАР у Facebook  участь у неї змогли взяти понад 200 учасників, а всього за 4-5 листопада зареєстровано понад 1000 переглядів презентацій, представлених на школі.

4 листопада було проведено 2 об’єднані сесії для радіологів та радіологічних технологів, одна з яких була присвячена 30-річчю Асоціації радіологів України. На цих сесіях учасники школи прослухали виступи 4-х президентів:  президента Асоціації радіологів України Ялинської Т.А., президента Всеукраїнської асоціації рентгенологів Шармазанової О.П., президента Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики Динника О.Б. та президента Української асоціації рентген-лаборантів та радіологічних технологів Кметюка В.М.

В перший день роботи Школи було проведено цікавий майстер-клас з практичного використання легких цифрових рентгенодіагностичних комплексів, які не потребують рентгенівських кабінетів і можуть використовуватися в закладах первинної медицини і вдома у пацієнтів. Разом з портативними ультразвуковими сканерами такі комплекси дозволяють  проводити променеву діагностику в місці звернення пацієнта за допомогою, що суттєво скорочує час на встановлення діагнозу і початок його лікування.

4 листопада було проведено Генеральну асамблею ВАР, на якій було обрано новий склад керівництва Асоціації. До складу нового виконкому обрано Шармазанову О.П. (президент), Дереш Н.В. (віце-президент), Дросика М.М. та Чуканова О.М.

Щиро дякуємо всім, хто взяв участь у підготовці та проведенні Школи, хто виступив на неї з презентаціями, хто приїхав до Яремче для безпосередньої участі у Школі та хто дивився її пряму трансляцію! Особиста подяка Бортному М.О., який представив учасникам Школи 2 цікаві та змістовні лекції із мужнього міста Харкова, та директору департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації Дмитренку Ігорю Анатолійовичу, який знайшов час особисто привітати учасників Школи!

Бажаємо новому керівництву ВАР натхненої та успішної роботи протягом всієї своєї каденції, а всім радіологам країни – цікавих та корисних заходів у наступних роках!

Читайте також

5 2 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x