Меню Закрити

Щодо заходів Всеукраїнської асоціації рентгенологів у другому півріччі 2020 року.

Шановні колеги!

Всі Ви знаєте, що зараз ще не закінчився карантин на COVID-19, але ми сподіваємося, що всі заходи ВАР, заплановані на друге півріччя, відбудуться. Проте ситуація може змінитися, тому спостерігайте за об’явами на сайті Громадської організації «Всеукраїнська асоціація рентгенологів» 

uarctmrt.org

На жаль, адміністрація Харківської медичної академії післядипломної освіти рекомендувала перенести всі заходи, в яких академія є організатором, на 2021 рік, тому ми вимушені відтермінувати проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «ПРОМЕНЕВА ДІАГНОСТИКА В ПЕДІАТРІЇ» на наступний рік.

17-18 вересня в Одесі буде проведено лише 25-ті курси Української школи безперервної післядипломної освіти в радіології (УШБПОвР) ім. проф. М.І. Спузяка, присвячені 15-річчю Всеукраїнської асоціації рентгенологів та 10-річчю УШБПОвР.

У зв’язку з необхідністю дотримання протиепідемічних заходів кількість учасників курсів, ймовірно, буде обмежено. Якщо епідемічна ситуація в Одесі у вересні не покращиться, то у курсах зможе взяти участь не більше 100 осіб. Тому реєстрацію учасників буде проведено в 2 етапи: у серпні буде зареєстровано не більше 100 осіб, а якщо у вересні в Одесі буте сприятлива епідемічна обстановка, то тоді буде об’явлено додаткову реєстрацію.

Попередню програму курсів та додаткову інформацію щодо участі в них буде розміщено на сайті ВАР у першій половині серпня.

Бажаємо всім у цей непростий час здоров’я та оптимізму! 

                                                                                   Виконком ВАР

Читайте також

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x