Меню Закрити

Інформація про заходи 4-5 листопада

РАДІОЛОГІЧНІ СВЯТА ТРАДИЦІЙНО ВІДЗНАЧАЄМО В ЯРЕМЧЕ!

Цього року радіологічні заходити, присвячені радіологічним святам – Міжнародному дню медичної фізики (7.11) та Міжнародному дню радіології (8.11) – проходитимуть 4-5 листопада у конференц-залі готельного комплексу «Карпатські зорі» з 10 години (с.м.т. Яремче, вул. І. Петраша, 6а). Всеукраїнська асоціація рентгенологів разом з Івано-Франківським державним медичним університетом,  Національним технічним університетом «ХПІ», Центром рентгенівських технологій АРУ  та Українською асоціацією рентген-лаборантів та радіологічних технологів  проводитимуть 2 заходи:

1. Школу-семінар «Як сучасні технології в променевій діагностиці змінюють вимоги до персоналу», яка проходитиме 4 листопада для радіологів, лікарів інших спеціальностей, рентген-лаборантів та радіологічних технологів.

2. Школу-семінар «Променева діагностика в онкології», яка проходитиме 5 листопада для радіологів та лікарів інших спеціальностей

4-го листопада буде також проведено Генеральну асамблею Всеукраїнської асоціації рентгенологів

ЗАПРОШУЄМО  ВІДЗНАЧИТИ РАДІОЛОГІЧНІ СВЯТА РАЗОМ!

Більш детальну інформацію про святкові заходи буде надано пізніше. Слідкуйте за сайтом!

Увага! Запрошуємо представити на наших святкових школах-семінарах цікаві клінічні випадки. Бажаючих просимо надіслати на електронну адресу ВАР varua2019@gmail.com тези щодо клінічного випадку, який Ви хочете представити, обсягом 300-400 слів до 1 жовтня 2022 року. 

Доповідачі звільняються від сплати реєстраційного внеску.

Читайте також

3 2 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x