Меню Закрити

ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ПАРТНЕРА АСОЦІАЦІЇ

 «Рятування потопельників – справа рук самих потопельників»

Народна мудрість   

ПРО ПРОГРАМУ «ЧАС РЕНТГЕНОЛОГІВ-ПІДПРИЄМЦІВ»

Вже в котрий раз медичні заклади не готові до другого етапу медичної реформи. Проте час спливає та ситуація на другому та третьому рівнях медичної допомоги, як найменше, не покращується. Тому є різні варіанти поведінки у даній ситуації. Можна продовжувати чекати чогось від держави, а можна ризикнути взяти відповідальність за себе і стати рентгенологом- підприємцем. Чому, на наш погляд, зараз час рентгенологів-підприємців?

По-перше, відбувся перший етап медичної реформи і всі побачили, що лікарі первинної ланки можуть заробляти більше грошей. При чому більше всього стали заробляти сімейні лікарі-підприємці, тому що у них найменші накладні витрати.

По-друге, стан рентгенологічної служби країни продовжує погіршуватися, і, навіть, закупівля нового обладнання разом із запропонованими тарифами на рентгенодіагностику навряд чи зможуть зупинити цей процес. Лікарі-рентгенологи державних медичних закладів, як і раніше, не можуть впливати на процес вибору рентгенівського апарата при його покупці чи заміні. Проте кількість рентгенологічних досліджень в країні не зменшується, тобто ринок рентгенологічних послуг для приватних медичних закладів та рентгенологів-підприємців покращується.

По-третє, з’явилися легкі цифрові рентгенодіагностичні комплекси, які забезпечують основні рентгенологічні дослідження (грудної клітки, кінцівок, черепа, хребта), швидко окупаються та забезпечують рентабельність рентгенодіагностики навіть за умови впровадження тарифів, запропонованих Національною службою здоров’я України.

Вже є позитивний досвід роботи рентгенологів-підприємців, які використовують легкі цифрові рентгенодіагностичні комплекси, а виробник таких комплексів компанія «ТЕЛЕОПТИК» пропонує пільгові умови придбання такого обладнання для рентгенологів-підприємців. 

Більше дізнатися про дану програму та отримати додаткову знижку 5% у разі придбання легкого цифрового рентгенодіагностичного комплексу до 1 липня 2020 року можна взявши участь у Школі цифрових технологій «Радіологічна візуалізація в ранній діагностиці новоутворень», яка проходитиме у Тячеві 3-4 квітня 2020 р.

Читайте також

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x