Про заочну участь у Школі цифрових технологій “Опановуємо томосинтез”

Для тих, хто хоче більше узнати про томосинтез 20 листопада у Києві пройшла Школа цифрових технологій «Опановуємо томосинтез», під час якої … Читати далі Про заочну участь у Школі цифрових технологій “Опановуємо томосинтез”